Yamanevler Baymak Servisi

”Ümraniye Yamanevler Baymak Servisi”

Baymak Servisi,

Baymak Servisi, Olarak Gerek Kombi, Gerek Klima, Olsun Bütün Arıza İhtiyaçlarınzı Karşılamak İçin Hizmet Vermekteyiz Onarım Ve Tamir İşlemlerinde Etkili Hizmet Anlayışını Tercih Eden Firma Elemanlarımız, Su Sıcaklığı, Petek Sıcaklığı, BacaFan, Sen Sör Ve Diğer Aksamları Tek Tek Kontrol Etmektedir. Müşteri Şikayetleri De İncelendikten Sonra Kombi Bakım İşlemine Geçilmektedir. Bakım İşlemlerinde Parça Gerekirse, Ekiplerimiz Müşteri Onayı İle Parça Ve Kombi Servisi Montajı İşlemi Gerçekleştirmektedir. Regülatör, Termostat Ve benzeri Parçaları Kolaylıkla Montajlayan Firmamız, Bu Konuda Çözüm Üretmeye Devam Etmektedir.

İstanbul çevresinde 16 Yıldır Profesyonel Kombi Tamir, Bakım Ve Onarım Teknik Servis, Hizmeti Vermekteyiz. Yedek Parça Değişimde Orijinal Parça Kullanmakta Ve 1 Yıl Garanti Vermekteyiz. Ayrıca Firmamız Kombi Petek Temizliği, Yapmaktadır. Bizim Önceliğimiz Siz Değerli Müşterilerimizin Kombilerini Güven Ve Rahat İçinde Kullanmanızı Sağlamaktır.

Yeni Cihazlar, Yeni Tamir Seçenekleri Ve Yeni Parçalar, Bu Kategoride Güncellenmesi Gereken Konulardır. Bu Konuda Sürekli Eğitime Tabi Tutulan Servis Elemanlarımız, Konusunda Tecrübeli Kişilerden Oluşmaktadır. Orta Kısımdaki Özel Bölmeler, Kart Bölümleri, Sıcak Su Bölümleri Ve Baca Bölümleri, Özellikle İncelenmektedir. Acil Kombi Arıza Kategorisinde Pratik Çözüm Üreten Kombi Tamiri, Ekiplerimiz, Arıza Kategorisinde Kısa Sürede Adresinize Ulaşmaktadır.

Call Now Button