Ümraniye Demirdöküm Kombi Servisi

Ümraniye Demirdöküm Kombi Servisi,

Kombi tamiri servisiDemirdöküm Kombi Servisi, Olarak Gerek Kombi, Gerek Klima, Olsun Bütün Arıza İhtiyaçlarınızı kombi tamiri Karşılamak İçin Hizmet Vermekteyiz Onarım Ve Tamir İşlemlerinde Etkili Hizmet Anlayışını Tercih Eden Firma Elemanlarımız, Su Sıcaklığı, Petek Sıcaklığı, Baca, Fan, Sen Sör Ve Diğer Aksamları Tek Tek Kontrol Etmektedir. Müşteri Şikayetleri De İncelendikten Sonra Kombi Bakım İşlemine Geçilmektedir. Bakım İşlemlerinde Parça Gerekirse, Ekiplerimiz Müşteri Onayı İle Parça Ve Kombi Servisi Montajı İşlemi Gerçekleştirmektedir. Regülatör, Termostat Ve benzeri Parçaları Kolaylıkla Montajlayan Firmamız, Bu Konuda Çözüm Üretmeye Devam Etmektedir.

Demirdöküm Kombi Ümraniye,

Her Marka İle Anlaşmamız Vardır . Kombi, Desteği Almak için Kombi, de Eğer varsa Hata kodunu Müşteri Hizmeti Bölümümüze İleterek Hata Kodunuza Göre Sizlere Yönlendirme Yapılacaktır . Servis Ekibimiz Gelene Kadar Sizlere Verilen Yönlendirmeleri Yapmanızda İşi Hızlandırmış Olursunuz Ve Buna Göre Sizlere Bilgi Verilmektedir . Kombi Hata Kodları Modellere Göre Ekranda Yada Kombi, Sıcaklık Belirtmektedir .

İstanbul Çevresinde 16 Yıldır Profesyonel Kombi Tamir, Bakım Ve Onarım Teknik Servis, Hizmeti Vermekteyiz. Yedek Parça Değişimde Orijinal Parça Kullanmakta Ve 1 Yıl Garanti Vermekteyiz. Ayrıca Firmamız Kombi Petek Temizliği, Yapmaktadır. Bizim Önceliğimiz Siz Değerli Müşterilerimizin Kombilerini Güven Ve Rahat İçinde Kullanmanızı Sağlamaktır.

Call Now Button