Sahrayıcedit klima servisi

Anl klima servisi Problem konusunda bir arıza veya gaz şarjı yapılacaksa müşterinin bilgisi doğrultusunda işlemler yapılır. Klimanın Dezenfekte İşlemi Klimanın bakımları arızaları giderildikten sonra klima çalışır duruma getirilir ve Klimanın İç unitesi tamamıyle dezenfekte edilerek müşterimize teslim edilir. Klima Bakım Sözleşmesi yapılır ise Müşteriye faydaları Klimada bakım sozleşmesi yapıldıktan sonra klimalar faal durumda iken ( bakımı yapılmış, arızaları giderilmiş) ileride oluşabilecek arızalardan( bakım sözleşmesi suresince) hiç bir servis ucreti alınmaz.

Sahrayıcedit klima bakımı

KLİMA BAKIMLARINDA NELER YAPILIYOR BİR BAKALIM..?

Klimanın çalışıp çalışmadığı kontrolu ( yaz modu/ kış modu) Klima ısıtma ve soğutma modunda çalıştırılır, klimanın ısıtma veya soğutma sorunu varmı kontrol edilir.Klima Arıza KontrolüKlima arızası yada ileride oluşabilecek arızalar konusunda bilgi verilir. Arıza rastlanırsa Müşteri onayından sonra arızası giderilir.Klima Temizlik KontrolüKlima iç unite evaparatör ve klima filtreleri kontrol edilir ve klima iç unite filtreleri temizlenir. Bu sonucun ardından dezenfekte işlemi uygulanır.Klima dış unite ve gaz kontrolüKlimanın dış unitesi ve klima gaz kontrolü dijital manometre yardımıyla yapılır. Gaz eksik ise müşteri onayından sonra klima gaz şarjı yapılır.Profesyonel Bakım (İş yerleri bakım)Profesyonel bakım yapılacak firmayla bakım sözleşmesi yapılması müşteri memnuniyeti acısından gerçekten önemlidir ve yılda en az iki kez klima bakımı yapılması tavsiye edilir.Klimanın bakım yapılmadan önceki arıza kontrolüKlimanın ısıtma ve soğutma konumlarında çalıştırılarak iç ve dıs unitelerin ne durumda olduğu kapasitelerinin ne olduğu ve kablo hattında, borularda vb arıza sebebleri olup olmadığına bakılır. Klimanın sensörleri, kompresörü, elektronik kartları, fanı kontrol edilir.Klimanın Bakım işlemiKlimanın İç unite kapakları sökülerek bakım işlemine başlanır. Klima iç unite hava cıkış kanalı, klima hava filtresi, klima fan pervanesi, su gider hattı ve klima iç unite evapratörü özel klima ilaçlarıyla temizlenerek tekrar yerine takılır. Klimanın dış unitesi basınçlı su ile temizlenir klimanın dış unite kabloları ve calışan cihazların amper ve voltaj ölçümleri yapılır.Bu işlem bittikten sonra dış unitenin gaz kacak kontrölü ve gaz ölçümleri yapılır. Problem konusunda bir arıza veya gaz şarjı yapılacaksa müşterinin bilgisi doğrultusunda işlemler yapılır.

Kadıköy sahrayıcedit klima montajı

Anl klima teknik servis olarak klima bakımlarınızı yerinde ve söküp atölyede temizleme olarak 2 türlü yapıyoruz. Klimalarınızın kapaklarını ve gerekli parçalarını söküyor ardından evaparatör petek ve iç ünite cross fanını klimalar için özel olarak geliştirilmiş temizleme sıvısı ile ilaçlıyor ardından basınçlı suyla duruluyoruz. Bu işlem esnasında duvarlarda ve evinizde herhangibir kirlenme olmuyor. Yıllık düzenli bakımlarınızı yaptırdığınız takdirde klimalarınız sağlık ve performans açısından daha verimli oluyor.Klima işlerinizi uzman ekibimizle yapmaktayız.Klima bakımlarında piyasada bulunan işinin ehli olmayan kişilere,çok ucuza iş yapanlara iş yaptırdığınızda klimalarınızı sadece suyla yalandan temizleyip sizden ayrıcada gerçekte olmayan extra gaz ücretide alarak hem işi pahalıya hemde baştan sağma yapıp hem klimanıza hemde cebinize zarar verirler.Klima işlerinizi güvenilir kişilere yaptırın.

Aslında bakarsanız bu sorunun bir sürü kaynağı vardır Net olarak arıza kaynağının bulunması için ya iyi bir gözlemleme yapılacak yada Ahmediye Klima Servisi gibi bir firmadan hizmet alınması gereklidir. Peki bu sorunlar nelerdir? Gaz eksikliğinden olma ihtimali yüksektir, su tahliye hortumunda tıkanma olabilir, bakımsızlık dan dolayı filtrelerin içleri toz ve kir kaplamış olabilir, su birikintisi için olan tava çatlamış olma ihtimalide vardır. Sizin yapabileceğiniz durum ise iç ünitede olan 2 adet filtreyi çıkarıp suyun altında bir güzel yıkayınız kuruduktan sonra yerine takabilirsiniz

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Erenköy Klima Servisi

Erenköy Klima Servisi

caddebostan klima servisi

caddebostan klima servisi

acıbadem klima servisi

acıbadem klima servisi

fenerbahçe klima servisi

fenerbahçe klima servisi

 

osmanaga klima servisi

osmanaga klima servisi

sahrayıcedit klima servisi

sahrayıcedit klima servisi

koşuyolu klima servisi

koşuyolu klima servisi

suadiye klima servisi

suadiye klima servisi

 

zühtüpaşa klima servisi

zühtüpaşa klima servisi

rasimpaşa klima servisi

rasimpaşa klima servisi

merdivenköy klima servisi

merdivenköy klima servisi

19 mayıs klima servisi

19 mayıs klima servisi

 

bostancı klima servisi

bostancı klima servisi

caferaga klima servisi

caferaga klima servisi

kozyatagı klima servisi

kozyatagı klima servisi

göztepe klima servisi

göztepe klima servisi

Call Now Button