Kuleli klima montaj servisi

Üsküdar’a bağlı kuleli klima servisi tüm cadde, sokak ve semtlerinde kalifiyeli çalışanları ile mükemmel işler yapmaya devam etmekteyiz. Gece gündüz fark etmez firmamızı arayıp arıza talebi için randevu alınabilir. Split, tavan, yer, salon tüm klima modelleri için tamir ve bakım yapabilmekteyiz. Deneyimli teknisyenlerimiz ve güncel teknolojik ekipmanlarımızla serviste mükemmellik sunarken aklınıza takılan tüm soruların cevabını veriyoruz. Üsküdar klima servisi danışmanlarımız; arızanın türünü, nasıl onarım yapılacağını, klima bakımı ve orijinal yedek parçaların neden gerekli olduğunu sizlere açıklayarak bilinçli bir servis müşterisi olmanızı sağlıyor. Böylece daha iyi hizmet almanız mümkün oluyor.

Üsküdar kuleli klima servisi

Anl kombi klima servisi olarak.Problem konusunda bir arıza veya gaz şarjı yapılacaksa müşterinin bilgisi doğrultusunda işlemler yapılır.!

Klimanın Dezenfekte İşlemi Klimanın bakımları arızaları giderildikten sonra klima çalışır duruma getirilir ve Klimanın İç ünitesi tamamıyla dezenfekte edilerek müşterimize teslim edilir. Klima Bakım Sözleşmesi yapılır ise Müşteriye faydaları Klimada bakım sözleşmesi yapıldıktan sonra klimalar faal durumda iken ( bakımı yapılmış, arızaları giderilmiş) ileride oluşabilecek arızalardan( klima bakım sözleşmesi suresince) hiç bir servis ücreti alınmaz.

Kuleli klima bakımı

KLİMA BAKIMLARINDA NELER YAPILIYOR BİR BAKALIM..?

 

Klimanın çalışıp çalışmadığı kontrolu ( yaz modu/ kış modu) Klima ısıtma ve soğutma modunda çalıştırılır, klimanın ısıtma veya soğutma sorunu varmı kontrol edilir.Klima Arıza Kontrolü Klima arızası yada ileride oluşabilecek arızalar konusunda bilgi verilir. Arıza rastlanırsa Müşteri onayından sonra arızası giderilir.Klima Temizlik KontrolüKlima iç unite evaparatör ve klima filtreleri kontrol edilir ve klima iç unite filtreleri temizlenir. Bu sonucun ardından dezenfekte işlemi uygulanır.Klima dış ünite ve gaz kontrolü Klimanın dış unitesi ve klima gaz kontrolü dijital manometre yardımıyla yapılır. Gaz eksik ise müşteri onayından sonra klima gaz şarjı yapılır.

Profesyonel Bakım (İş yerleri bakım)

Profesyonel bakım yapılacak firmayla bakım sözleşmesi yapılması müşteri memnuniyeti acısından gerçekten önemlidir ve yılda en az iki kez klima bakımı yapılması tavsiye edilir.Klimanın bakım yapılmadan önceki arıza kontrolü Klimanın ısıtma ve soğutma konumlarında çalıştırılarak iç ve dış ünitelerin ne durumda olduğu kapasitelerinin ne olduğu ve kablo hattında, borularda ve arıza sebepleri olup olmadığına bakılır. Klimanın sensör, kompresörü, elektronik kartları, fanı kontrol edilir.

Klimanın Bakım işlemi

Klimanın İç ünite kapakları sökülerek bakım işlemine başlanır. Klima iç ünite hava çıkış kanalı, klima hava filtresi, klima fan pervanesi, su gider hattı ve klima iç ünite özel klima ilaçlarıyla temizlenerek tekrar yerine takılır. Klimanın dış ünitesi basınçlı su ile temizlenir klimanın dış ünite kabloları ve çalışan cihazların amper ve voltaj ölçümleri yapılır.Bu işlem bittikten sonra dış ünitenin gaz kaçak kontrolü ve gaz ölçümleri yapılır. Problem konusunda bir arıza veya gaz şarjı yapılacaksa müşterinin bilgisi doğrultusunda işlemler yapılır.

Klimanın Dezenfekte İşlemi

Klimanın bakımları arızaları giderildikten sonra klima çalışır duruma getirilir ve Klimanın İç ünitesi tamamıyla dezenfekte edilerek müşterimize teslim edilir.Klima Bakım Sözleşmesi yapılır ise Müşteriye faydaları Klima bakım sözleşmesi yapıldıktan sonra klimalar faal durumda iken ( bakımı yapılmış, arızaları giderilmiş) ileride oluşabilecek arızalardan( bakım sözleşmesi suresince) hiç bir servis ücreti alınmaz. Sadece klima parça değişiminde parçanın asıl olan ücreti işçilik olarak müşteriden temin edilir.

 

çengelköy klima servisi

çengelköy klima servisi

kandilli klima servisi

kandilli klima servisi

bulgurlu klima servisi

bulgurlu klima servisi

kısıklı klima servisi

kısıklı klima servisi

 

altunizade klima servisi

altunizade klima servisi

ünalan klima servisi

ünalan klima servisi

salacak klima servisi

salacak klima servisi

küçüksu klima servisi

küçüksu klima servisi

 

kuzguncuk klima servisi

kuzguncuk klima servisi

icadiye klima servisi

icadiye klima servisi

yavuztürk klima servisi

yavuztürk klima servisi

küplüce klima servisi

küplüce klima servisi

 

sultantepe klima servisi

sultantepe klima servisi

ahmediye klima servisi

ahmediye klima servisi

acıbadem klima servisi

acıbadem klima servisi

 

cumhuriyet klima servisi

cumhuriyet klima servisi

güzeltepe klima servisi

güzeltepe klima servisi

validei atik klima servisi

validei atik klima servisi

kuleli klima servisi

kuleli klima servisi

Call Now Button