Beylerbeyi Demirdöküm Servisi

”Beylerbeyi Demirdöküm Kombi Servisi”

,,Demirdöküm Kombi Servisi,, adı altında sürdürdüğümüz hizmetlerimizde önemsediğimiz konu tüketicilerimiz ve onların mağduriyetine son vermektir. Kombilerde bazen hiç umulmadık vakitlerde meydana gelen arızalar kullanıcılarının zor anlar yaşamasına neden olmaktadır. Bizler de bu zor zamanlarında kullanıcılarımıza destek olabilmek için var olduğumuzu bilmelerini isteriz.

Kombi Servisi

Kombi ,dediğimiz ürün unutulmamalıdır ki doğalgaz elektrik ve su ile çalışır. Bu ürüne yapılacak olan her tür yanlış ya da eksik uygulama can ve mal güvenliği açısından tehlike demektir. Bu yüzden önerimiz işlemi yapmamanız işlem için uzmanından yardım almanızdır. Kombinizin dış yüzey temizliğini zarar vermeyecek ürünler ile kendiniz de yapabilirsiniz. Söz konusu periyodik bakımları ise işlemi kombiye hakim olsanız dahi yapmamanızı ve işlem konusunda muhakkak uzman yardımı almanızı öneriyoruz.

Kombi tamiri, işlerinde sektörün öncü firmalarından olan Kombi Tamir Servisi, Petek Temizleme, Kombi Değişimi, hizmetleri ile hem müşteri memnuniyetini, hem de artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Kombi Tamir Servisi
Kombiler ev, ofis ve işyerleri için ısınma amaçlı kullanımda artık vazgeçilmez cihazlar oldu. Acil bir durumda bizi aradığınızda, aramanızı aldıktan sonraki 1 saat içinde size yardımcı olmak için evde olacağımızı taahhüt ediyoruz.
,,Kombi servisi,, hizmetlerine 2005 yılından itibaren Arçelik, Buderus, Vaillant, Bosch, Viessman, Baymak, Baykan, Protherm, Eca, Alarko, Ariston, Demirdöküm, Airfel, Wolf, Ferroli marka kombilerle ilgili tamir, bakım, montaj ve petek temizliği işlerinizi hızlı, güvenilir, kaliteli, orijinal yedek parça kullanarak, garantili ve yerinde hizmet vermekteyiz.

kombi tamiri
Call Now Button