Baymak Servisi,

Baymak Servisi, Olarak Gerek Kombi, Gerek Klima, Olsun Bütün Arıza İhtiyaçlarınzıkombi tamiri Karşılamak İçin Hizmet Vermekteyiz Onarım Ve Tamir İşlemlerinde Etkili Hizmet Anlayışını Tercih Eden Firma Elemanlarımız, Su Sıcaklığı, Petek Sıcaklığı, Baca, Fan, Sen Sör Ve Diğer Aksamları Tek Tek Kontrol Etmektedir. Müşteri Şikayetleri De İncelendikten Sonra Kombi Bakım İşlemine Geçilmektedir. Bakım İşlemlerinde Parça Gerekirse, Ekiplerimiz Müşteri Onayı İle Parça Ve Kombi Servisi Montajı İşlemi Gerçekleştirmektedir. Regülatör, Termostat Ve benzeri Parçaları Kolaylıkla Montajlayan Firmamız, Bu Konuda Çözüm Üretmeye Devam Etmektedir.

İstanbul çevresinde 16 Yıldır Profesyonel Kombi Tamir, Bakım Ve Onarım Teknik Servis, Hizmeti Vermekteyiz. Yedek Parça Değişimde Orijinal Parça Kullanmakta Ve 1 Yıl Garanti Vermekteyiz. Ayrıca Firmamız Kombi Petek Temizliği, Yapmaktadır. Bizim Önceliğimiz Siz Değerli Müşterilerimizin Kombilerini Güven Ve Rahat İçinde Kullanmanızı Sağlamaktır.

Yeni Cihazlar, Yeni Tamir Seçenekleri Ve Yeni Parçalar, Bu Kategoride Güncellenmesi Gereken Konulardır. Bu Konuda Sürekli Eğitime Tabi Tutulan Servis Elemanlarımız, Konusunda Tecrübeli Kişilerden Oluşmaktadır. Orta Kısımdaki Özel Bölmeler, Kart Bölümleri, Sıcak Su Bölümleri Ve Baca Bölümleri, Özellikle İncelenmektedir. Acil Kombi Arıza Kategorisinde Pratik Çözüm Üreten Kombi Tamiri, Ekiplerimiz, Arıza Kategorisinde Kısa Sürede Adresinize Ulaşmaktadır.

Her Marka İle Anlaşmamız Vardır . Kombi, Desteği Almak için Kombi, de Eğer varsa Hata kodunu Müşteri Hizmeti Bölümümüze İleterek Hata Kodunuza Göre Sizlere Yönlendirme Yapılacaktır . Servis Ekibimiz Gelene Kadar Sizlere Verilen Yönlendirmeleri Yapmanızda İşi Hızlandırmış Olursunuz Ve Buna Göre Sizlere Bilgi Verilmektedir . Kombi Hata Kodları Modellere Göre Ekranda Yada Kombi, Sıcaklık Belirtmektedir .

Klima Servisi Baymak,

Klima Servisi, Elektronik Ve Teknolojik Cihazların Belirli Bir Süre İçerisinde Parça Yenilemesi Ya Da Bakımının Yapılması Gerekmektedir. Cihazın Çalıştırılma Durumuna Ve İç Ekipmanlarına Göre Tamir Ve Bakım İhtiyaç Süresi Değişmektedir. Klima Tamiri, De Klima Ürünleri içerisinde Gerçekleşen Tüm Aksaklıkları Çözebilmektedir. Klima Tamir Ve Bakım İçerisinde Klimanın Etkisiz Çalışma Durumu Ve İç Tesisatında Oluşan Sorunlar Kısa Sürede Tamir Edilmektedir.

Klima Servisi, Yılların Vermiş Olduğu Tecrübe Ve Profesyonellik İle Klimalar İçin Klima Servisi, Klima Montajı, Klima Bakımı Hizmetleri Vermekteyiz. İstanbul’un Anadolu Yakası Olmak Üzere Tüm İlçe Ve Semtlerine Gezici Mobil Servis Ağımızla Hizmet Vermekteyiz. 7 Gün 24 Saat Firmamızı Arayarak Klima İçin Servis Talebinde Bulunabilirsiniz. Klima Servisi Sonrası Değiştirilen Parçalara Firmamız Tarafından 1 Yıl Süreyle Garanti Verilmektedir. Klima Bakım Servisi İçin Firma Olarak Sizlere Tavsiyemiz Her Yıl En Az Bir Defa Yaptırmanız Yönündedir. Bakımı Yapılmış Klimalar İleride Büyük Arızalar Açmayacağı Gibi Aynı Zamanda Yüksek Performansta Çalışarak Klimanızın Bulunduğu Ortamı Kolayca Isıtmasını Ve Soğutmasını Sağlar Ve Düşük Enerji Sarfiyatıyla Birlikte Bütçenize Azda Olsa Katkıda Bulunmuş Olur. Güvenilir Bir Klima Servisi Hizmeti İçin Bizleri İstediğiniz Saatte Arayabilirsiniz. Tekrarladığımız Gibi Klima Servisi Bakım, Temizlik, Arıza Klima Montaj Gibi Bir Çok Hizmetimiz Sonrasın Da Değiştirilen Orijinal Yedek Parçalara Firmamız Tarafından 1 Yıl Boyunca Garanti Verilmektedir. Firmamız Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmaktadır. Siz Değerli Müşterilerimiz İçin En Kaliteli Ve En Hesaplı Çözümler Üretmekteyiz. Firmamızı Dilediğiniz Zaman Arayabilir Ve Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Call Now Button